Wkrótce najnowsze gadżety elektroniczne znajdą się pod choinką. Komunikacja cyfrowa stała się integralną częścią naszego codziennego życia. Automatyzacja domowa jest w całkowitej zgodzie z bieżącymi trendami. W 2017 roku Europejczycy przeznaczyli około czterech miliardów euro na technologię smart home. Nadszedł czas na inteligentną ochronę przeciwsłoneczną! Produkty GEIGER AIR są kompletnym i zintegrowanym rozwiązaniem dla osłon przeciwsłonecznych, które teraz same “myślą” – bez potrzeby, aby użytkownik się o to martwił.

R+T, największe światowe targi rolet zewnętrznych, bram i osłon przeciwsłonecznych odbywają się w Stuttgarcie od 27 lutego do 3 marca 2018. Upewnij się, że zaznaczyłeś tę datę w swoim kalendarzu! Mamy nadzieję, że odwiedzisz nas na stoisku firmy GEIGER na R+T 2018. Pozwól się zaskoczyć i zobacz automatyzację domu jakiej jeszcze nie znałeś. W tym newsletterze znajdziesz swój osobisty kod do darmowego biletu wejścia.

Życzymy spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i pełnego sukcesów startu w Nowym Roku.

Dr. Marc Natusch
Roland Kraus

Wydanie 03/2017

Tematy

Inteligentne osłony przeciwsłoneczne – rozwiązania spersonalizowane

Inteligentne osłony przeciwsłoneczne z napędami GEIGER AIR to coś, czego ludzie doświadczają każdego dnia w swoich własnych domach. To rozwiązanie elastyczne i spersonalizowane tak, jak produkty AIR, które mogą zostać zaadoptowane w każdej sytuacji budowlanej w celu zaspokojenia wszystkich wymagań użytkowników.

Dowiedz się więcej …

Obiekt referencyjny

Wielkie zautomatyzowane parasole przeciwsłoneczne dla Instytutu Maxa Plancka

Taras na dachu Instytutu Maxa Plancka w Jenie może być teraz używany nawet w południowe upały – to dzięki wielkim parasolom przeciwsłonecznym z napędami rurowymi firmy GEIGER.

Dowiedz się więcej …

Tematy

Już wkrótce: R+T 2018

Mineły trzy lata i znowu naszedł ten czas. Od 27 lutego do 3 marca 2018 roku wiodące światowe targi rolet zewnętrznych, drzwi, bram i osłon przecisłonecznych zapraszają na spotkanie branżowe w Stuttgarcie.

Dowiedz się więcej …

Insight
Studia NEXT

Otwarcie Studia NEXT

“NEXT – Studio Fasad I Designu firmy WICONA + Partnerzy” to nazwa wyjątkowego projektu rozpoczętego 1 lipca 2017 r.

Czytaj więcej…

Nowości produktowe
Stacji pogodowej AIR

Powiększenie rodziny produktów AIR

Geiger uzupełnia swoje portfolio systemu Smart Home firmy Loxone poprzez dodanie silnika GJ56.. AIR oraz stacji pogodowej AIR.

Czytaj więcej ...

Temat główny
GEIGER wspiera młody personel

GEIGER wspiera młody personel

Ważnym dla firm specjalistycznych jest aby nadążać za zmianami – również poprzez dobre wyszkolenie młodszego personelu. Firma GEIGER dobrze zdaje sobie z tego sprawę.

Czytaj więcej…

Objekt referencyjny
Projekt badawczy B10 w Stuttgarcie

Projekt badawczy B10 w Stuttgarcie

“B10”, dzięki swojej inteligentnej, uczącej się automatyce, jest pierwszym na świecie w pełni funkcjonalnym domem aktywnym.

Czytaj więcej...

Wydanie 01/2017

Referencje
Poznaj Smart Showhome

Poznaj Smart Showhome

W nowoczesnym systemie Smart Home może zostać zaprogramowana niezliczona ilość funkcji. Możesz przetestować te, które są dla ciebie najbardziej przydatne i doświadczyć życia w Smart Showhome w systemie Autopilot Living.

Czytaj więcej ...

Sezon wiosenny
Mała szczelina, przez którą w ciągu jednej zimy może dojść do nieodwracalnych zniszczeń!

Twoja markiza jest piękna na dłużej

Wiosna nadchodzi wraz z pierwszymi promieniami słońca. To czas, by krytycznym okiem spojrzeć na swoją markizę.

Czytaj wiecej ...

InSight
Inauguracja Grupy G

Inauguracja Grupy G

Grupa G – co to takiego? Nowa inicjatywa stworzona wokół pomysłu budowania rynku i tworzenia technologii, GEIGER łączy to, co powinno być połączone. Inauguracja miała miejsce w Stuttgarcie pod koniec marca.

Czytaj więcej ...

InSight
Najnowszej generacji frezarka obrotowa w firmie GEIGER

Najnowszej generacji frezarka obrotowa w firmie GEIGER

W ramach trwającej w firmie modernizacji maszynerii, GEIGER wprowadził do swojej linii produkcyjnej nową frezarkę obrotową.

Czytaj więcej ...