Vážené dámy a vážení pánové,

již brzy budou pod mnoha vánočními stromečky schované nejnovější elektronické přístroje. Digitální komunikace je již neodmyslitelnou součástí našeho každodenního života. A zcela aktuálním trendem je i chytré bydlení: V roce 2017 investovali Evropané do techniky Smart Home přibližně 4 miliardy eur. Je tedy pravý čas udělat inteligentní také stínicí techniku. A přesně to také letos firma GEIGER provedla: S naší komplexní a síťově propojenou řadou produktů AIR teď „přemýšlí“ stínicí technika sama, aniž by jí museli obyvatelé věnovat jedinou myšlenku.

Nejenom pomyslně, ale zcela konkrétně si také můžete do kalendáře poznačit datum 27.2.2018, kdy se otevírá příští mezinárodní veletrh R+T ve Stuttgartu, zaměřený na rolety, vrata a stínicí techniku. Na veletržním stánku firmy GEIGER si budete moci na vlastní kůži vyzkoušet budoucnost chytrého bydlení. Nechte se překvapit! Osobní kód pro získání bezplatné vstupenky naleznete v tomto newsletteru.

Přejeme vám klidné vánoční svátky, načerpání nových sil a úspěšné vykročení do nového roku.

Dr. Marc Natusch
Roland Kraus

Vydání 03/2017

Témata

Inteligentní stínicí technika – individuální řešení

Jak chytrá je stínicí technika s produkty řady GEIGER AIR, o tom se lidé přesvědčují každým dnem ve svých vlastních domovech. A také o tom, jak lze produkty řady AIR flexibilně i individuálně přizpůsobit každé instalační situaci a každému požadavku ohledně komfortu.

Více informací ...

Referenční objekt

Automatizované velkoplošné slunečníky pro Institut Maxe Plancka

Vzdušný venkovní prostor k posezení na střešní terase Institutu Maxe Plancka v Jeně je možné využívat i v poledním žáru – a to díky velkoplošným slunečníkům, vybaveným komfortními trubkovými pohony od firmy GEIGER.

Více informací ...

Témata

Veletrh R+T 2018 vrhá svůj stín vpřed

Po třech letech je to opět tady: Od 27.2. do 3.3.2018 se bude konat mezinárodní veletrh pro rolety, vrata a stínicí techniku ve Stuttgartu, představující příležitost k setkání lidí z branže světového formátu.

Více informací ...

Insight
Otevřeno studio NEXT

Otevřeno studio NEXT

„NEXT - Facade and Design Studio by WICONA + Partners” – tak zní název tohoto unikátního oborového projektu, zahájeného 1. července 2017.

Více informací...

Produktové novinky
Je tu nový přírůstek do produktové řady AIR

Je tu nový přírůstek do produktové řady AIR

Novou meteorologickou stanicí AIR a pohonem GJ56.. AIR doplňuje společnost GEIGER svou nabídku produktů pro řízení inteligentní domácnosti Smart Home od Loxone.

Více informací...

Jarní téma
GEIGER podporuje perspektivní pracovníky

GEIGER podporuje perspektivní pracovníky

GEIGER podporuje odbornou přípravu s profesním zaměřením na stínicí techniku prostřednictvím výuky na učilištích.

Více informací...

Referenční objekt
Výzkumný projekt B10 ve Stuttgartu

Výzkumný projekt B10 ve Stuttgartu

Stavba „B10“, vybavená automatizační technikou se schopností vlastního učení, je prvním plně funkčním aktivním domem na světě.

Více informací...

Vydání 01/2017

Referenční objekt
Předváděcí dům k vyzkoušení

Předváděcí dům k vyzkoušení

Do moderního systému Smart Home je možné v současné době začlenit neuvěřitelné množství funkcí. Které mají smysl a jak spolu tyto funkce spolupracují, to nyní může zjistit každý sám.

Více ...

Jarní téma
Pokud zůstane přes zimu otevřená třeba jen malá škvíra, bývají následky většinou neopravitelné!

Markýzy zůstanou déle hezké

Konečně jsou tu první hřejivé sluneční paprsky. A to je také ten pravý čas na kritické zhodnocení stávající ochrany proti slunci.

Více ...

InSight
Vytvoření platformy „Netzwerk G“

Vytvoření platformy „Netzwerk G“

„Netzwerk G“ – co vězí za tímto označením? V rámci této nové oborové sítě, spojující oblast stavebnictví a technického vybavení budov, kombinuje společnost GEIGER to, co k sobě patří. Její činnost byla zahájena koncem března ve Stuttgartu.

Více ...

InSight
Nové obráběcí centrum společnosti GEIGER

Nové obráběcí centrum ve společnosti GEIGER

V rámci provádění různých modernizací strojního parku začlenila společnost GEIGER do výroby nové soustružnicko-frézovací centrum.

Více ...